Něco o hercích

17. května 2009 v 19:54 | keight
Takže, už sme si řekli něco o tom, co je to twilight a teď bysme si mohli říct něco o filmech o twilightu.Prvně něco o hercích:


Kirsten Stewart-Bella Swanová
Kirsten Stewartová se mezinárodnímu publiku představila výborným hereckým výkonem po boku Jodie Fosterové ve snímku úkryt (Panic Room, 2002, r. David Fisher). Stewartová byla v poslední době vidět ve snímku Útěk do divočiny (Into the Wild, 2007, r.Scan Penn).Z její filmografie se dá ještě jmenovat snímky jako Na území žen (In the Land of Women, 2007, r. Jon Kasdan) nebo Prokletí domu Slunečnice (The Messengers, 2007, r. Danny Pang, Oxide Pang Chung).Robert Pattinson-Edward Cullen
Devatenáctiletý Robert Pattinson začal svojí profesionální hereckou kariéru nedávno rolí ve filmu Uli Edela Království prstenu (The Ring of the Nibelungs, 2004), kdy si zahrál se Samuelem Westem a Benno Fürmanem.Před touto první hereckou zkušeností byl Pattinson členem divadelního sboru Barnes Theatre Group.V nedávné době také zazářil v roli Cedrika Diggoryho ve snímku Harry Potter a Fénixův řád (Harrry Potter and the Order of the Phoenix, 2007, r. David Yates) a Harry Potter a Ohnivý pohár (harry Potter and the Goblet of Fire, 2005, r. Mike Newell).V roce 2004 se také objevil ve snímku Jarmark Marnosti (Vanity Fair, r.Mira Nair).


Cam Gigandet - James
Mladý, talentovaný herec Cam Gigandet byl v nedávné době vidět společně s Djimonem Hounsou a Seanem Farisem ve filmu Nikdy to nevzdávej (Never Back Down, 2008, r.Jeff Wadlow).Z dalších filmových a televizních rolí Gigandeta můžeme jmenovat Who s your Caddy? (2007, r. Don Michael Paul), Mistaken (2004, r. Eric Colley) Jack a Bobby (2004, TV seriál) O.C. (The O.C., 2003, TV seriál).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kris-Bells ♥Twilight♥SB=) Kris-Bells ♥Twilight♥SB=) | Web | 17. května 2009 v 21:42 | Reagovat

╬♥═╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬♥
žebřík kterým dolezeš za svíma jediníma SBé pošli toto všem svím SBé aby věděli že jsou pro tebe hodně duležitý!!!
a ty si pro nás velmi důležitá!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama